İşleniyor, Lütfen bekleyiniz.
Kullanıcı Adı:
Parola:

Hazır Site Aracı Modülleri

Modüller, sitenizin daha gelişmiş özelliklere sahip olmasını sağlayan ek yazılımlardır. Yazılım ekibimiz, modülleri sürekli geliştirmekte ve tüm kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği yeni modülleri kullanıcılar için ücretsiz eklemektedir. Webimar kullanıcıları sadece modüller değil, yönetim panelinde olabilecek bütün güncellemeleri, güncellemenin çıktığı an görüp, kullanmaya başlayabilirler. Modüllerin detaylı özellikleri için lütfen demo panelini inceleyiniz. Seçtiğiniz paketi satın almadan önce paketler menüsünden hazır site aracı paketinizin desteklediği modülleri inceleyebilirsiniz.

Üyelik Modülü

Üyelik modülü ile istediğiniz sayfaları sadece üyelere açabilir, üyelere toplu mail gönderebilirsiniz. Aynı zamanda üyelikleri otomatik, yönetici onayı veya email onayı ile etkinleştirebilirsiniz.

Firma Ürün Tanıtım Modülü

Ürünlerinizi kategorilere ayırarak ekleyebilir, ürün özelliklerini detaylı olarak açıklayabilirsiniz. Üyelik modülünü etkinleştirerek, dilerseniz ürün kategorilerini ve hatta tek bir ürünü üyelik gerektirecek şekilde düzenleyebilirsiniz.

Firma Referans Modülü

Firma referanslarınızı kategorilere ayırarak sergileyebilir, görüntülenme sayısını, sıralamasını düzenleyebilir aynı zamanda üyelik ile görüntülemeyi etkinleştirebilirsiniz.

Download Modülü

İster ziyaretçilere açık, isterseniz üyelik gerektiren dosyaları, kategorilere ayırarak ekleyebilir. Aynı zamanda dosyaların download sayısı, eklenme tarihi ve açıklama kısımlarını açıp kapatabilirsiniz.

Ziyaretçi Defteri Modülü

Site ziyaretçilerinin düşünce ve yorumlarını bıraktıkları bölümdür. Dilerseniz üyelik zorunlu hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda sadece onay verdiğiniz yorumların yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Anket Modülü

Anket sorusunu ve cevap seçenkelerini belirleyerek dilerseniz, her kullanıcı için tek oy dilerseniz çoklu oy sunabilirsiniz. Anket katılımını için üyeliği zorunlu hale getirebilirsiniz.

Resim Galerisi Modülü

Kategorilere ayrılmış resim galerisi oluşturabilir. Resimlerin büyük ve küçük hallerini tek tıklaya ile düzenleyebilirsiniz. Tek bir resmi veya tüm kategoriyi üyelik gerektirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

E-Bülten / Mail List Modülü

Kullanıcılara toplu mail gönderebilir, kullanıcıların mail list aboneliğine katılıp / ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece üyelerin e-bülten üyeliğine de izin verebilirsiniz.

Flash Banner Modülü

Onlarca flash banner seçeneklerinden dilediğinizi seçip, zamanlama, sıralama ayarlarını sürükle bırak ile veya tek yerden düzenleyebilirsiniz.

Haber Modülü

Son dakika haberleri/duyuruları yayınlayabilirsiniz. Gelişmiş yazım editörü ile haberlere resim, flash ekleyebilirsiniz. İster ana sayfada detaylı olarak, ister kayan yazı şeklinde gösterimini sağlayabilirsiniz.

E-Katalog Modülü

Firmanızın ürün kataloğunu sayfa çevirme efekti ile birlikte tam sayfa olararak ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

SlideShow Modülü

Resimlerinizi slayt şeklinde, geçiş efektlerini kendiniz seçerek kullanıcıların beğenisine sunabilirsiniz.

Canlı Destek Modülü

Bir msn mail hesabı kullanarak, 3. party bir yazılıma gerek kalmadan, ziyaretçilerinize canlı destek hizmeti vererek daha etkin bir destek sistemi sağlayabilirsiniz.

Form Sihirbazı Modülü

Sürükle bırak yöntemi ile sayfalarınızda kullanmak üzere insan kaynakları, iletişim formu gibi kendi seçtiğiniz sorulardan ve seçeneklerden oluşan formlar oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazma Modülü

İçerik sayfalarınızı yorum yapılabilir duruma getirerek, kullanıcıların o sayfa hakkında düşüncelerini yazmalarını sağlayabilirsiniz. Gelen yorumları dilerseniz yönetici onayı ile dilerseniz hemen yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer Eklentiler

Modüller dışında sitenizi daha interaktif hale getirmek için, hava durumu, günlük döviz kurları, video sunumu gibi ek özellikler katabilirsiniz.

Seçtiğiniz paketi satın almadan önce paketler menüsünden hazır site aracı paketinizin desteklediği modülleri inceleyebilirsiniz. Modüllerin detaylı özellikleri için demo panelini incelemenizi öneririz.
Webimar, bir Yeşilbeyaz® Web Tasarımı ve Programlama Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.