İşleniyor, Lütfen bekleyiniz.
Kullanıcı Adı:
Parola:

Firma Hakkında

     Yeşilbeyaz Bilgisayar Donanım Ltd. Şti., ihtiyaç duyduğunuz tüm internet hizmetlerini, kurumsal ve bireysel bağlamda, hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde sağlamayı kendine görev ve misyon edinmiş 2004 yılında kurulmuş, Bursa merkezli bir firma olup Telekomünikasyon Kurumu tarafından sağlanmış faaliyet belgesine sahiptir. Ayrıca yeşilbeyaz® sektöründe tescilli bir markadır. Yıllardır edindiği tecrübeyi, web tasarımı, web programlaması, sunucu alanlarına taşıyan 7X24 destek temelli hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile sektörde farklı ve saygın bir yere sahip olmuştur.

Yeni pencerece açılır       Yeni pencerece açılır
İyi teknik desteğin mutlu müşteriye giden yol olduğuna inanıyoruz. Hızla artan mutlu müşteri sayımız haklılığımızın kanıtıdır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için üst kısımda yer alan menüleri kullanabilirsiniz. Satış öncesi sorularınız varsa buraya tıklayarak sorularınızı iletebilirsiniz ve Müşteri hesabı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bizi arayabileceğiniz telefon numaralarımızı arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alan adı kaydı ve barındırma (domain, hosting) hizmetleri
Alan Adı (Domain) Kaydı, Paylaşımlı Web Hosting, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, VPS Sunucular, Dosya Sunucusu, Mail Sunucusu, DNS Sunucusu başlıca sunucu ve alan adı hizmetleri konularıdır.

Alan
; Yükseltilmiş zemin, yüksek tavanlar, 5, 10, 20'li kabin grupları için emniyetli özel kafesler. Her kabinde, temel ve yedek enerji kabloları ve sigorta.

Enerji; 
Elektrik kesintilerine karşı yüksek kapasiteli UPS ve Jeneratör desteği. Elektrik akımındaki her türlü probleme karşı UPS ikinci seviye regülasyon işlemi yapmaktadır. Elektrik gücü regüle edilmekte ve sürekli izlenmektedir.

Güvenlik; 
7/24 iki basamaklı kişisel güvenlik sistemi. Özel güvenlik şirketleri tarafından extra güvenlik için 7/24 izleme ve koruma. Kapalı devre güvenlik kameraları. Giriş ve çıkışlarda güvenlik kartı sistemi.

Yangın Kontrol; 
Birinci derece duman dedektörü; Fm 200 gaz bazlı müdahale İkinci derece, yerinde elle müdahale imkanı. Sistemimizde 2 farklı alarm sistemi bulunmaktadır.

Yedek Bağlantı; 
İç ve dış bağlantıları 7/24 izleyen Ağ Kontrol Merkezi. Tüm sunucular ADSL ve yerel ağ üzerinden 7x24 izlenmektedir.

Yedek Donanım; 
Meydana gelebilecek cihaz arızalarında, kurumların iletişimlerini devam ettirmesi ve bilgi kaybını önlemek amacıyla yedekli olarak tasarlanan sistemler Hassas Kontrollü Klima Merkezimizde her yapı ve boyuttaki donanımlar bulundurulabilir. Tümüyle otomatik operasyon sağlayacak şekilde, mikroişlemci bazlı ileri kontrol sistemleriyle donatılmış üniteler 7/24 çalışabilecek 2300 metreküp/saat lik 2 havalandırma motoru. Dünya standardında ventilasyon ve klima (HVAC) sistemi. %99.99 kesintisiz havalandırma.

Bakım ve Kontrol; 
7/24 enerji, bağlantı ve çevre takibi Birinci düzey bakım (sistemi açma/kapama, ekipman değiştirme) Opsiyonel yerel, ulusal ve uluslararası devreler.

Yüksek Hız;
Network, uydu ve yurtdışı bağlantısına sahip bir sisteme direkt bağlıdır. Ana makinanın Türkiye'de olması yurtiçinden bağlantıların hızını artırmaktadır.

Yüksek Güvenlik;
Unix işletim sisteminin güvenliğine sahip makinamız Güvenlik duvarı programı ile daha da güvenli hale getirilmiştir. Ayrıca sistemimizde SSL desteği de bulunmaktadır.

Yüksek Performans;
Unix tabanlı makinaların temel özelliği çok sayıda kişiye aynı anda yüksek cevap verebilmesidir.

RedHat / Debian Sunucu;
Web Server olarak Apache, Mail Server olarak QMail, programlama dilleri olarak Perl ve Php, ve database olarak da MySql ve PostGreSql nin en son versiyonları çalışmaktadır.

Windows 2008 Sunucu;
Sunucumuz Asp ve Aspx sayfalara sağlıklı bir şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca, talepleriniz doğrultusunda Windows sunucu platformunda çalışan bir programlama dilini desteklememiz mümkündür.

Web tasarım ve programlama hizmetleri
Yeşilbeyaz olarak, 2004 yılından beri müşteri memnuniyetini ve hizmet sürekliliğini esas alan çalışma anlayışı ile teknoloji imkânlarını en etkili şekilde kullanıcılara sunuyoruz. Günümüzün vazgeçilmez bir parçası haline gelen internette, sade ve mükemmeliyetçi tarzımızla farklı çözümler sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Web tabanlı veri tabanı uygulamaları, güncellenebilen etkileşimli web sayfaları, haber portalları, e-ticaret siteleri, arama motorları için içerik yönetimi, e-reklam, grafik tasarımı, domain ve hosting hizmetleri başlıca hizmet alanlarımızdır.

Ne yaparız ?
Hep daha iyisini üretmeye çalışırız. Sizi dinleriz. Hayal ederiz. Yarını düşünürüz. Koordineli çalışmaya ve düşüncelerinize her zaman açığız. Çözüm üretiriz. Önerilerinizi dinleriz. İfadelerimiz basit ve anlaşılırdır. Hedeflerimize doğru ve en kısa yoldan ulaşırız. Hedeflerinizi hedeflerimiz biliriz. Kullanıcıları, bilinçlendiririz.

Ne yapmayız?

Yapamayacağımız işlerle uğraşmayız. İmkânsızı sunmayız. Boş hayallerin peşinde koşmayız. Zamanınızı ve paranızı boşa harcatmayız. Sizin adınıza karar vermeyiz. Herkesten iyi olduğumuzu iddia etmeyiz. Farkımıza sizin karar vermenizi bekleriz. İşimizi şansa bırakmayız.

Nasıl yaparız?
Çok çalışırız. Verimli çalışırız. Heyecanla çalışırız. Hep daha fazla çalışırız. Teknolojiyi gazeteden önce okuruz.

Neye inanır ve neyi biliriz?
İnternete ve teknolojiye inanırız. Sizin için en iyisinin bizim içinde en iyi olduğuna inanırız. Verimliliğin önemine inanırız. Sorumluluklarımızı biliriz. Heyecana ve motivasyona inanırız. Yaptığımız işin önemine inanırız. Her gün yeni bir başlangıç olduğuna inanırız. Hayallerin gerçekleşebileceğine inanırız. Takım çalışmasına ve ekip ruhuna inanırız.

Webimar, bir Yeşilbeyaz® Web Tasarımı ve Programlama Tic. Ltd. Şti. hizmetidir.